Dokumenty plné možností.

Viac než dostačujúca alternatíva

Online dokumenty

Kompletné riešenie úložiska pre Váš tím vrátane úpravy a tvorby dokumentov, zordelenia, rýchleho zdieľania. Všetko úplne integrované so zvyškom aplikácie pre prácu s elektronickou poštou, TeamChatom alebo vlastným Instant Messaging riešením.

 • Známe prostredie
  Žiadna revolúcia. Žiadne hľadanie tlačidiel. Všetko je presne tam, kde má.
 • Režim úprav
  Spolupracujte na tvorbe dokumentov so spolupracovníkmi. Sledujte predchádzajúce zmeny. Prepínajte medzi zobrazeniami, aby ste videli originálnu a zmenenú verziu. Prijmite, alebo odmietnite zmeny a zdieľajte dokument ďalej.
 • XLS formát a Kontingenčné tabuľky
  Predstavujeme nový spôsob automatizácie tabuliek. Kontingenčné tabuľky k spracovaniu dlhých zoznamov. Makrá pre tvorbu skratiek. Funkcie k rýchlym kontrolám.
 • Podpora Wordu, Excelu a PowerPointu
  Naše IceWarp Desktop Office a IceWarp WebDokumenty teraz predstavujú plnú alternatívu zavedeným nástrojom. Plne integrované so zvyškom aplikácií a s platformou IceWarp.

TeamChat. Spolupráca v reálnom čase

Oveľa viac než skupinová konverzácia

TeamChat je k dispozícii online alebo ako desktopová aplikácia. Obe verzie umožňujú užívateľom konverzovať s niekoľkými skupinami ľudí naraz, plánovať schôdzky, konferencie, stretnutia na webe alebo spolupracovať na úpravách dokumentov. Najnovšie sme prepojili Email a TeamChat do jednej platformy.

 • Komentáre, pripnutia, zmienky
  V každej miestnosti sa rýchlo zorientujete. Komentáre slúžia k lepšej navigácii chatom. Pripnutie k zvýrazneniu dôležitých príspevkov. Zmienky rýchlo odkazujú k danej osobe.
 • Prepojenie TeamChatu a Emailu
  Prepojili sme Email a TeamChat do jednej platformy. Spolupracujte na návrhoch emailov v TeamChatovej miestnosti. Zdieľajte prichádzajúce emaily. A posielajte nové rovno z TeamChatu.
 • Bezplatné účty pre hostí
  Členovia tímu môžu pozvať externých používateľov, aby sa pripojili do konverzácie a pracovali na zdieľaných dokumentoch. TeamChat tak prináša flexibilnejšiu a efektívnejšiu komunikáciu medzi tímami v rôznych firmách a organizáciách.
 • Upozornenie na ploche a Denné zhrnutie
  Upozornenie možno selektívne zapnúť pre každú miestnosť, takže užívatelia nezmeškajú žiadne dôležité správy. Denné zhrnutie prináša každý deň do emailu prehľad diania vo vašich miestnostiach za posledných 24 hodín.
 • Neobmedzený počet miestností
  Vytvorte toľko miestností, koľko potrebujete. Jednoducho ich môžete triediť do skupín.

Email, kalendáre, kontakty, aplikácie. Všetko v jednom.

Štandardné nástroje. Nevšedné možnosti.

Email, Kalendár a Kontakty pozná každý. Sú výkonné, bezpečné a dobre sa ovládajú. A to je všetko. Čo sa stane, keď ich spojíme? Malá revolúcia. Naplánujte si stretnutie priamo pri písaní emailu. Vyhľadajte kontakt, keď plánujete udalosť v kalendári. Pošlite email z tímového chatu. Budete vždy v obraze.

 • Jednoduché písanie emailov
  Píšte emaily z okna prehliadača. Používajte intuitívne dialógové okno pre prácu s pokročilými možnosťami. Zamilujete si možnosti zdieľania a spolupráce.
 • Kompatibilný s Outlookom
  Kalendáre, kontakty, email, automatická odpoveď, presmerovanie pošty, farebné kategórie alebo HTML obsah. Dostupné aj v Outlooku.
 • Prepojenie Emailu a TeamChatu
  Prepojili sme Email a TeamChat do jednej fungujúcej platformy. Spolupracujte na návrhoch emailov v TeamChatovej miestnosti. Zdieľajte prichádzajúce maily. A posielajte nové rovno z TeamChatu.
 • SmartAttach s deduplikáciou
  Lepší a úspornejší spôsob doručovania veľkých príloh ako odkazov vložených do emailov.
 • Mailingové zoznamy
  Nastavte distribučné zoznamy, skupiny a mailingové zoznamy, a odošlite hromadný email vašim odberateľom.