SOMI CUP 2012

Vo štvrtok 7.júna sa uskutočnil jubilejný 10. ročník populárnych motokárových pretekov SOMI CUP. Na podujatí sa zúčastnilo viac ako 60 našich zákazníkov z celého Slovenska, ktorí si navzájom zmerali svoje sily a zručnosti na 500 metrov dlhom okruhu so záludnými úsekmi.  Najrýchlejším z mužov a celkovým víťazom sa stal Jozef Púček, Motor-Car Banská Bystrica, s výsledným časom 60:53 sekúnd. Na ďalších miestach sa umiestnili Tomáš Mády, ŽOS Vrútky, s výsledným časom 60:81 sekúnd a Filip Oubrecht, MsÚ Považská Bystrica, s výsledným časom 60:82 sekúnd. Dosiahnutý čas bol daný súčtom dvoch najrýchlejších časov na dvoch motokárach.

Najrýchlejšou pretekárkou z príslušníčok nežného pohlavia bola Lucia Hroncová, Slavia Tools a.s., s výsledným časom 64:72 sekúnd, ktorá svojim brilantným výkonom zanechala za sebou aj mnoho príslušníkov silnejšieho pohlavia.

Ostatní hostia, aj keď nezískali žiadne ocenenie za rýchlosť, sa zabavili v príjemnej atmosfére a mnohí získali hodnotné ceny aspoň v tombole.