Cena ITAPA 2011

Tohoročný už desiaty ročník prestížnej súťaže ITAPA priniesol zaslúžene zúročenie dlhodobej spolupráce našej spoločnosti s verejnou samosprávou v oblasti bezpečnosti a ochrany údajov. V kategórii „Najlepšia prípadová štúdia“ sme obsadili výborné druhé miesto.

Cieľom súťaže Cena ITAPA (Informačné technológie a verejná správa) je oceniť a zviditeľniť projekty, ktoré prinášajú inovačný prístup pri modernizácii verejnej správy. Projekty musia priniesť zníženie administratívnej záťaže, zjednodušenie procesov a predovšetkým ich urýchlenie. V rámci kategórie „Najlepšia prípadová štúdia“ sa hodnotí predovšetkým originálnosť riešenia, zrozumiteľnosť a príťažlivosť textového a vizuálneho spracovania riešenia (projektu, implementovanej technológie), ako aj informačno-komunikačná hodnota prípadovej štúdie.

Témou našej prípadovej štúdie bola realizácia a nasadenie nami vyvinutého systému KERBER Secure Server v prostredí mesta a mestského úradu Veľký Krtíš.

Vyhlasovanie víťazov súťaže ITAPA sa uskutočnilo v utorok 25. októbra 2011 v Bratislave v rámci prestížneho medzinárodného kongresu ITAPA 2011, kde ocenenie prevzal náš generálny riaditeľ.

Celú prípadovú štúdiu nájdete tu:

Ocenená prípadová štúdia

certifikát ITAPA